Business Coach / értékesítési tréner (m/f/d) Ingatlan Frankfurt am Mainban

Álláshirdetés Business Coach / Sales Trainer (m/f/d) Real Estate in Frankfurt am Main

KEZDJ KARRIEREDET A VON POLL IMMOBILIEN-nél

Elősíted csapatunkat

Business Coach/Sales Trainer (f/m/d) Real Estate

in Frankfurt am Main

Mit kínálunk Önnek:

A VON POLL IMMOBILIEN-nél lapos hierarchiával és rövid döntéshozatali folyamatokkal rendelkező munkakörnyezetre számíthat. Munkatársaink dinamikus start-up légkört élveznek, annak minden előnyével együtt. Számos speciális képzésben és soft skills szemináriumban részesülnek. Számos csapatépítő rendezvényt szervezünk. Munkahelye modern berendezésekkel van felszerelve, és egy exkluzív társalgóhelyiség egyedülálló kilátással a felhőkarcolókra hívogat elidőzésre. A bizalmon alapuló rugalmas munkaidő nálunk természetes. Irodánk központi helyen, a Grüneburgpark, a Palmengarten és az Alte Oper közvetlen közelében található.

Az Ön feladatai:

  • A tanulási tartalom oktatása és ingatlanszakértői tudás átadása
  • A képzési anyag folyamatos továbbfejlesztése
  • A partnerek támogatása a "training-on-the-" révén.Job" keretében Németország-szerte, valamint telefonon és webináriumon keresztül a központból
  • Kapcsolattartó az új ingatlan-tanácsadók számára (f/m/d)
  • A képzési és coaching-intézkedések előzetes és utólagos támogatása
  • A végrehajtott tesztek értékelése és dokumentálása

Az Ön profilja:

  • Minimum hároméves tapasztalat az értékesítésben és az ingatlanszakmában
  • Elképzelhető, hogy már rendelkezik releváns tapasztalattal ingatlantanácsadóként vagy trénerként/coachként
  • magas fokú értékesítési orientáció, önmotiváció és meggyőző fellépés
  • Nagyfokú utazási hajlandóság Németországon belül
  • Motivációs készség, tárgyalási készség és asszertivitás, valamint nyitott személyiség
  • A tények elemzésére és az ebből eredő cselekvési javaslatok kidolgozására való képesség
  • Eladói személyiség, aki nagy örömét leli az emberekkel való érintkezésben

Miért mi?

  • Fenntartható együttműködés egy megbízható környezetben és egy olyan csapatban, ahol a munka öröm
  • 39 órás munkahét
  • 30 nap szabadság
  • Csoporton belüli egészségbiztosítás
  • Csoporton belüli nyugdíjbiztosítás
  • Költségtámogatás gyermekgondozáshoz
  • Mobilitási támogatás (pl. tömegközlekedési jegy, vállalati nyugdíjbiztosítás, vállalati nyugdíjpénztár). Tömegközlekedési jegy, céges kerékpár)
  • Étkezési támogatás
  • Sok lehetőség a személyes fejlődésre és szakmai továbbképzésre

A kapcsolattartója kérdéseivel kapcsolatban

              • Imre Burek
              • Kulcsszó: business coach/értékesítési tréner (f/m/d)
              • email: bewerbungen@von-poll.com
              • Telefon: 069 - 26 91 57 0

Több mint 400 üzletünkkel és több mint 1500 munkatársunkkal Európa egyik legnagyobb brókercégének számítunk, és folyamatosan bővülünk. Kihívást jelentő, izgalmas munkát keres? Mi maximális lehetőséget kínálunk Önnek az elképzeléseinek megfelelő karrierútra. Ön felelősséget szeretne vállalni az eredményeiért, és egy olyan munkaadóra vágyik, amely megfelelő értékeket képvisel. Gondolatainkat és cselekedeteinket olyan elvek vezérlik, amelyeket a bizalom, a tisztelet, az előrelátás és a megbecsülés jellemez.