Digitális terméktervező (UX/UI) (w/m/d) in Frankfurt am Main

Álláshirdetés Digital Product Designer (UX/UI) (f/m/d) in Frankfurt am Main

Strengthen our team as

Digitális terméktervező (UX/UI) (f/m/d)

Frankfurt am Mainban

A VON POLL IMMOBILIEN-nél lapos hierarchiával és rövid döntéshozatali folyamatokkal rendelkező munkakörnyezetre számíthat. Munkatársaink dinamikus start-up légkört élveznek, minden előnnyel és egy modern, jól felszerelt munkahelyen. Szakmai fejlődési programokkal és vonzó karrierlehetőségekkel támogatjuk az Ön teljesítményét. Számos csapatépítő rendezvényt szervezünk, és egy exkluzív társalgóhelyiség egyedülálló kilátással a felhőkarcolókra hívogat elidőzésre. Modern irodáinkban az ingyenes víz, kávé, tea és gyümölcs nálunk magától értetődő. Irodánk központi helyen, a Grüneburgpark, a Palmengarten és az Alte Oper közvetlen közelében található.

Az Ön feladatai:

  • Reagáló weboldalak, alkalmazások és webes alkalmazások koncepciója, tervezése és grafikai megvalósítása
  • Drótvázak készítése, mockupok és prototípusok készítése
  • A komplex tartalmak vizualizálását szolgáló vonzó grafikák és diagramok kidolgozása
  • Nyitott együttműködés a digitális és UX/UI csapatunk fejlesztőivel és tartalomkezelőivel
  • A digitális és UX/UI csapatunk munkatársaival
  • .csapattal
  • A márkairányelveinknek megfelelő következetes és vonzó design biztosítása
  • A felhasználói élmény és a felhasználóvezetés optimalizálása (UX és UI)
  • A meglévő webhelyek karbantartása és frissítése
  • Az aktuális designtrendek és technológiák felkutatása és alkalmazása

A profilod:

  • Elvégezett webdesign, grafikai tervezés vagy hasonló végzettség
  • Másfél éves szakmai tapasztalat webdesign területén, valamint alapos HTML- és CSS-ismeret
  • Tapasztalat olyan eszközökkel, mint a Figma, Sketch, Framer, Webflow, Adobe Creative Suite és hasonló programok
  • Egyértelmű esztétikai érzék, színek és tipográfia
  • A UX/UI tervezés ismerete és tapasztalat a prototípusok készítésében
  • Képesség vonzó grafikák és diagramok készítésére
  • Teamjátékos és jó kommunikációs készség
  • Kreativitás, kezdeményezőkészség és strukturált munkavégzés
  • A SEO és a webanalitika alapismeretei előnyt jelentenek

Az ajánlatunk:

  • Fenntartható együttműködést egy megbízható környezetben és egy olyan csapatban, ahol a munka öröm
  • 39 órás munkahetet
  • Megoldást akár 2 nap home office / mobil munkavégzésre
  • 30 nap szabadságot
  • Társasági egészségbiztosítást
  • Társasági nyugdíjbiztosítást
  • Költségtámogatást gyermekgondozáshoz
  • Mobilitási támogatást (pl. tömegközlekedési jegy
  • ). pl. tömegközlekedési jegy, céges kerékpár)
  • Élelmiszer-támogatás
  • Sok lehetőség a személyes fejlődésre és szakmai képzésre

Várjuk, hogy többet megtudjunk korábbi projektjeiről. Kérjük, töltse fel portfólióját a "További dokumentumok" mezőn keresztül, vagy küldje el nekünk annak linkjét.

A kapcsolattartója érdeklődés esetén

  • Imre Burek
  • Kulcsszó: Digital Product Designer (UX/UI) (f/m/d) Frankfurt a. M.
  • email: I.Burek@von-poll.com
  • WhatsApp: 0162 - 17 60 824

Mivel több mint 400 üzlettel és több mint 1500 kollégával Európa egyik legnagyobb brókercége vagyunk, és folyamatosan bővülünk. Kihívást jelentő, izgalmas munkát keres? Mi maximális lehetőséget kínálunk Önnek az elképzeléseinek megfelelő karrierútra. Ön felelősséget szeretne vállalni az eredményeiért, és egy olyan munkaadóra vágyik, amely megfelelő értékeket képvisel. Gondolatainkat és tetteinket olyan elvek vezérlik, amelyeket a bizalom, a tisztelet, az előrelátás és a megbecsülés jellemez.