HR menedzser (w/m/d)

VON POLL IMMOBILIEN - HR Manager (f/m/d)

KEZDJ KARRIERÉT A VON POLL IMMOBILIEN-nél

Elősítheted csapatunkat

HR Manager (f/m/d)

Frankfurt am Mainban

Mit kínálunk Önnek:

A VON POLL IMMOBILIEN-nél lapos hierarchiával és rövid döntéshozatali folyamatokkal rendelkező munkakörnyezetre számíthat. Munkatársaink dinamikus start-up légkört élveznek, annak minden előnyével együtt. Számos speciális képzésben és soft skills szemináriumban részesülnek. Számos csapatépítő rendezvényt szervezünk. Munkahelye modern berendezésekkel van felszerelve, és egy exkluzív társalgóhelyiség egyedülálló kilátással a felhőkarcolókra hívogat elidőzésre. A bizalmon alapuló rugalmas munkaidő nálunk természetes. Irodánk központi helyen, a Grüneburgpark, a Palmengarten és az Alte Oper közvetlen közelében található.

Az Ön feladatai:

  • A toborzás önálló koncepciója és végrehajtása / aktív beszerzés a toborzási portálokon keresztül
  • Toborzási platformok és toborzási csatornák kiválasztása
  • .csatornák
  • A jelöltekkel való első interjúk lefolytatása
  • A jelöltprofilok előminősítése
  • Kapcsolódási funkció a szakosztályokhoz
  • A toborzás / aktív beszerzés adminisztratív feladatai
  • A pályázatkezelés önálló kezelése a Personio HR-eszközön keresztül
  • A Stepstone és az Indeed állásportálok karbantartása, valamint a belső karrieroldal
  • Az álláshirdetésekhez szükséges pozícióleírások és a személyzeti marketinghez szükséges tartalmak elkészítése
  • A HR-osztály mindennapi munkájának támogatása

A profilod:

  • Egy több éves szakmai tapasztalattal rendelkezel a HR-menedzsment és a toborzás területén
  • Mellett átfogó ismereteket szereztél az általános HR és toborzási eszközökről, valamint az aktuális trendekről
  • Toborzó, HR generalista vagy hasonló pozícióban szerzett bizonyítottan sikeres tapasztalat
  • gyakorlati tapasztalat az aktív forrásszerzésben
  • Mélyreható folyamatismeret és képesség, a belső vállalati folyamatok szakmai optimalizálására
  • Releváns tapasztalat a HR- és pályázatkezelési folyamatokban
  • Kívánatos a modern employer branding intézkedésekben szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat egy nagyobb vállalaton belüli interfész funkció betöltésében
  • Az ingatlanipar és/vagy a franchise üzletág ismerete előnyt jelent
  • Nagyon jó kommunikációs készség német nyelven

Miért mi?

  • Fenntartható együttműködés egy megbízható környezetben és egy olyan csapatban, ahol a munka örömet okoz
  • 39 órás hét
  • Megoldás akár 2 nap home office-ra
  • 30 nap szabadság
  • Céges egészségbiztosítás
  • Céges nyugdíjrendszer
  • Költségtámogatás a gyermekgondozáshoz
  • Mobilitási támogatás (pl. tömegközlekedési jegy, céges nyugdíjrendszer)
  • Mobilitási támogatás (pl. tömegközlekedési jegy, céges nyugdíjrendszer). Tömegközlekedési jegy, céges kerékpár)
  • Étkezési támogatás
  • Sok lehetőség a személyes fejlődésre és szakmai továbbképzésre

A kapcsolattartója kérdéseivel kapcsolatban

              • Imre Burek
              • Szakmai kulcsszó: HR menedzser (f/m/d)
              • Email: bewerbungen@von-poll.com
              • Telefon: 069 - 26 91 57 0

Több mint 400 üzletünkkel és több mint 1500 munkatársunkkal Európa egyik legnagyobb brókercégének számítunk, és folyamatosan bővülünk. Kihívást jelentő, izgalmas munkát keres? Mi maximális lehetőséget kínálunk Önnek az elképzeléseinek megfelelő karrierútra. Ön felelősséget szeretne vállalni az eredményeiért, és egy olyan munkaadóra vágyik, amely megfelelő értékeket képvisel. Gondolatainkat és tetteinket olyan elvek vezérlik, amelyeket a bizalom, a tisztelet, az előrelátás és a megbecsülés jellemez.