IT rendszergazda (f/m/d) Frankfurt am Mainban

Álláshirdetés IT System Administrator (f/m/d) in Frankfurt am Main

Strengthen our team as

IT System Administrator (f/m/d)

in Frankfurt am Main

A VON POLL IMMOBILIEN-nél lapos hierarchiával és rövid döntéshozatali folyamatokkal rendelkező munkakörnyezetre számíthat. Munkatársaink dinamikus start-up légkört élveznek, minden előnnyel és egy modern, jól felszerelt munkahelyen. Szakmai fejlődési programokkal és vonzó karrierlehetőségekkel támogatjuk az Ön teljesítményét. Számos csapatépítő rendezvényt szervezünk, és egy exkluzív társalgóhelyiség egyedülálló kilátással a felhőkarcolókra hívogat elidőzésre. Modern irodáinkban az ingyenes víz, kávé, tea és gyümölcs nálunk magától értetődő. Irodánk központi helyen, a Grüneburgpark, a Palmengarten és az Alte Oper közvetlen közelében található.

A feladatai:

  • Az informatikai tájegység állandó rendelkezésre állásáért és zavartalan működéséért felel.
  • Kvalifikált támogatás és problémaelemzés hibaelhárítással az üzemeltetés során.
  • Az informatikai tájhoz kapcsolódó kihívást jelentő projektek széles skálája.
  • A rendszerváltozások és az alapvető infrastruktúra dokumentálása az Ön számára természetes.
  • Nagyfokú személyes felelősségvállalás, önrendelkezés és együttdöntési lehetőségek.

Az Ön profilja:

  • Sikeresen elvégzett rendszerintegrációs informatikus (f/m/d) képzéssel vagy informatikai vagy gazdaságinformatikai diplomával rendelkezik.
  • Már több éves gyakorlati tapasztalattal rendelkezel az IT-adminisztráció területén (2. és 3. szintű támogatás, hibaelhárítás, Windows hálózatok, Windows Server, Active Directory, DHCP, DNS, virtualizáció VMware vSphere-rel, Sophos tűzfalak, SQL, Exchange, VEEAM Backup).
  • Az új technológiák iránti nyitottság és a meglévő rendszerpaletta folyamatos fejlesztésére való hajlandóság.
  • Elkötelezett és koncepciózus munkamódszer, amely magas szintű problémamegoldó szakértelemmel párosul.
  • Elkötelezett szolgáltatás- és ügyfélközpontúsággal, valamint magas fokú minőség- és felelősségtudattal rendelkezik.

Az Ön számára kínálunk:

  • Fenntartható együttműködést egy megbízható környezetben és egy olyan csapatban, amelyben öröm dolgozni
  • 39 órás munkahetet
  • Megoldást akár 2 nap home office / mobil munkavégzésre
  • 30 nap szabadságot
  • Társasági egészségbiztosítást
  • Társasági nyugdíjbiztosítást
  • Költségtérítést gyermekgondozásra
  • Mobilitási támogatást (pl. tömegközlekedési jegy
  • ). pl. tömegközlekedési jegy, céges kerékpár)
  • Étkezési támogatás
  • Sok lehetőség a személyes fejlődésre és szakmai továbbképzésre

A kapcsolattartója kérdéseivel kapcsolatban

  • Imre Burek
  • Kulcsszó: IT System Administrator (f/m/d) Frankfurt am Mainban
  • email: I.Burek@von-poll.com
  • WhatsApp: 0162 - 17 60 824

Mivel több mint 400 üzlettel és több mint 1500 kollégával Európa egyik legnagyobb brókercége vagyunk, és folyamatosan bővülünk. Kihívást jelentő, izgalmas munkát keres? Mi maximális lehetőséget kínálunk Önnek az elképzeléseinek megfelelő karrierútra. Ön felelősséget szeretne vállalni az eredményeiért, és egy olyan munkaadóra vágyik, amelynek megfelelő értékrendje van. Gondolatainkat és tetteinket olyan elvek vezérlik, amelyeket a bizalom, a tisztelet, az előrelátás és a megbecsülés jellemez.