VON POLL IMMOBILIEN - Ingatlanközvetítők Saarlouis - Csapatkép

Selbstständiger Immobilienmakler (w/m/d) in Saarlouis

Verstärken Sie unser bundesweites Team im Bereich Wohnimmobilien als:

Selbstständiger Immobilienmakler (w/m/d)

in Saarlouis

TRETEN SIE EIN UND STARTEN SIE IHRE KARRIERE BEI VON POLL IMMOBILIEN

Das sind Sie!

  • Sie besitzen Erfahrung im Vertrieb oder in der Immobilienvermittlung
  • Sie sind kommunikations- und akquisitionsstark
  • Sie arbeiten zielorientiert
  • Sie sind regional gut vernetzt

Das erwartet Sie!

  • Akquisition und Verkauf von Immobilien
  • Bewertung und Präsentation von Immobilien
  • Beratung und Begleitung von Kunden bis zum Vertragsabschluss und darüber hinaus

Das bieten wir!

  • unsere überregional bekannte Marke und eine professionelle Organisationsstruktur
  • den Zugang zum hochwertigen Immobilienmarkt
  • interessante berufliche Perspektiven mit Aufstiegsmöglichkeiten
  • ein angenehmes Arbeitsklima sowie ein freundliches Kollegium
  • ein bundesweites Netzwerk mit erfahrenen Immobilienmaklern
  • Eine professionelle Einarbeitung in unserer firmeneigenen Schulungsakademie inkl. eines Zertifikatlehrgangs der IHK
  • ein attraktives Provisionsmodell

Saarlouis
Marie-Louise Frank
Großer Markt 4
66740 Saarlouis
Ingatlanajánlatok
Nyitvatartási idő
Hétfő 09:00 - 17:00
Kedd 09:00 - 17:00
Szerda 09:00 - 17:00
Csütörtök 09:00 - 17:00
Péntek 09:00 - 17:00
Impresszum

saarlouis@von-poll.com

A von Poll Immobilien GmbH szabad képviseletében

A Saarlouis kerülete által kiadott, a GewO 34c §-a szerinti kereskedelmi engedély
Az illetékes felügyeleti hatóság: Helyi rendőrhatóság, Kereskedelmi Engedélyezési Hivatal, Großer Markt 1, 66740 Saarlouis

Irány a bolt!
Invalid Input
Bitte geben Sie Ihre E-Mail Adresse richtig ein.
Bitte geben Sie Ihren Vornamen an.
Bitte geben Sie Ihren Nachnamen an.
Dieses Feld muss ausgefüllt werden
Sie müssen sich mit der Einwilligung einverstanden erklären.
Mit einem * gekennzeichnete Felder sind Pflichtfelder.
{useripadr:body}
{useripadr:validation}
* Mit einem * gekennzeichnete Felder sind Pflichtfelder.
Állásajánlatok
Saarlouis - Állásajánlatok
Új kihívást keres? Tekintse meg álláshirdetéseinket.
Az álláshirdetésekhez
A legjobb hely
Saarlouis - A legjobb hely
Ingatlan, életmód és lakberendezés: szórakoztató témák kellemes kombinációja.
Tovább a magazinhoz
Csapat oldal
Saarlouis - Csapat oldal

Saarlouis

Csapatunk bemutatkozik

Tudjon meg többet
Helyi partnerek

König csatornatechnológia

Kanáltisztítás és karbantartás

A Kanaltechnik König az Ön szolgáltatója a cső- és csatornatisztításhoz, valamint az ellenőrzéshez és karbantartáshoz időigényes földmunkák nélkül. Magas szintű szakértelemmel rendelkezünk az Ön felújítási projektjéhez, és olyan innovatív módszerekkel dolgozunk, mint például az inliner-felújítás - a biztonságos és tiszta csatornahálózatért az Ön otthona körül az egész Saar-vidéken, valamint egész Németországban, Franciaországban és Luxemburgban.

HELYI PARTNER TOVÁBBI INFORMÁCIÓ.

CComputer

CComputer

Miért CComputer?

A tudományos fokozatok és különböző bizonyítványok mellett kiemelkedő tanácsadással, barátságossággal és segítőkészséggel tudunk pontot tenni. Emellett jó hírű gyártókkal dolgozunk együtt, így kiváló minőséget kaphat tőlünk elfogadható áron.

Padlótervezés Schuster & Bachmann

A FloorDesign Schuster & Bachmann a minőséget, a szolgáltatást és a kézművességet képviseli Saarlouisban.

A FloorDesign Schuster & Bachmann professzionális kézműves vállalkozásként szakértelmet és tapasztalatot kínál az ingatlanok széles skálájának megvalósításában - a magánlakásoktól a kereskedelmi ingatlanokon át a közintézményekig. Ügyfeleink és referenciáink tanúsítják cégünk teljesítményét.

Szakembercégünk minden padlóburkolási munkát elvégez, és teljesíti az Ön egyedi igényeit.

Az évek során a padlóburkolatok abszolút specialistájává fejlődtünk, és az Ön projektjét az elejétől a végéig gondozzuk.

Modern szolgáltató cégként a jó szolgáltatás a legfontosabb számunkra! Maximánk, hogy Önt mint ügyfelet elégedetté tegyük - mert mi csak akkor vagyunk elégedettek, ha Ön is az!

Építési tanácsadás-Saar

ÉPÍTÉSI TERVEZÉS ÉS ÉPÍTÉSI TANÁCSADÁS

Az Ön építőmérnöke új építkezésekhez, bővítés és felújítás

Az új otthona legyen valami különleges. Egy hely, ahol jól érzed magad. Saját négy fal az Ön és családja számára. Ezért kezdjük azzal, hogy meghallgatjuk Önt. Végső soron minden építési projekt az Ön kívánságaitól és igényeitől függ. Ön az építtető, és Ön dönti el, hogyan tervezze meg új otthonát.

Hogyan nagy legyen a nappali? Építhetek egészen a szomszéd határáig? Mit kell figyelembe venni az új épület energiahatékonysága szempontjából? És egyáltalán, mi az a rendezési terv?

A Bauplanung Saar csapata szívesen segít Önnek ezekben és minden más kérdésben. A kezdeti alaprajzötlettől az építési terv elkészítésén át az építésvezetésig megbízható partnerei vagyunk az építkezésben. Szakszerűen, pragmatikusan és költségtudatosan kísérjük Önt a tervezéstől a megvalósításig.